Aktualności

I Liga Śląska: Mecz z VC Victorią MOSiR Cieszyn.

W najbliższy weekend zespół Polonii  rozegra pierwsze spotkanie rundy rewanżowej I Ligi Śląskiej Siatkówki Kobiet sezonu 2019/2020. Rywalem łaziszczanek będzie VC Victoria MOSiR Cieszyn, która w 12 rozegranych meczach zdobyła dotąd 3 punkty i z dorobkiem jednego zwycięstwa oraz bilansem setów 7:33, znajduje się na ostatnim, 12 miejscu w tabeli. W zeszłym tygodniu, siatkarki z Cieszyna przegrały w Mikołowie 0:3 z tamtejszą Burzą MOSiR.

Drużyna pod wodzą trenera Krzysztofa Waligórskiego po wygranej rywalizacji z Zorzą Wodzisław Śląski 3:1 na zakończenie pierwszej części sezonu zasadniczego, ponownie przeskoczyła w tabeli UKS Centrum Pszczynę meldując się na trzecim stopniu ligowego podium z liczbą 23 punktów, 8 zwycięstwami i bilansem setów 26:15 po 11 rozegranych spotkaniach ( do rozegrania zaległy wyjazdowy mecz  12 kolejki z MKS-em Imielin ).

Mecz 13 kolejki I Ligi Śląskiej Siatkówki Kobiet: VC Victoria MOSiR Cieszyn – Polonia Łaziska odbędzie się w sobotę, 25 stycznia o godz. 18:00 w Cieszynie w hali sportowej przy Al. Łyska 21. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy !!!

 

Aktualna tabela:  https://system.szps.pl/index.php?mode=12&type=10